środa, 5 maja 2010

Złota Strona TygodniaZ przyjemnością informuję, że skromny mój blog otrzymał od tygodnika "Wprost" wyróżnienie o nazwie Złota Strona Tygodnia, którym premiowane są najciekawsze zdaniem przyznającego je jury witryny danego okresu. W uzasadnieniu napisano:
Imponująca jest tu lista zrecenzowanych filmów, od najnowszych do całkiem wiekowych – nic dziwnego, autor jest dziennikarzem i krytykiem filmowym, piszącym dla Stopklatki, Wirtualnej Polski i magazynu Esensja. W zalewie produkcji filmowych strona może być drogowskazem przy wyborze wartościowych pozycji pod warunkiem, że będziemy pamiętać, iż - jak podkreśla sam autor - to "czysto spersonalizowane spojrzenie na kino".
Wyróżnienie jest dla mnie o tyle istotne, że najczęściej przyznaje się je portalom sterylnym, profesjonalnie zaprojektowanym, marketingowo rozwiniętym i, co chyba najistotniejsze, mającym spory zasięg. Na ich tle mój raczkujący blog wydaje się wręcz pewną osobliwością. Tym bardziej cieszy mnie przyznany tytuł! Z tej okazji chciałbym podziękować wszystkim czytelnikom, których chęć odwiedzin, powrotu i wyrażenia własnej opinii motywuje mnie do ciągłej pracy nad rozwoje i formułą tego bloga. Mam nadzieję, że Was nie zawiodę.

4 komentarze:

 1. Moje gratulacje. :)
  Przez jakiś czas się zastanawiałam czy całkiem porzuciłeś blogowanie. Teraz nadrabiam zaległości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ano żyję. Trochę mi głupio z powodu porzucenia poprzedniego blogowiska, ale te kilka postów sprzed roku okazało się tylko niepoważną przymiarką do poważnego przedsięwzięcia, na które musiałem mieć zdecydowanie więcej czasu. Co ciekawe, wciąż go nie mam.

  Cieszę się, że zajrzałaś. Dzięki za miłe słowo. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też gratuluję.Powodzenia

  Kulturek

  OdpowiedzUsuń